KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12989215

nr 1298 9215

Astrid Munthe de Wolfe

(f. 1926), Sverige

Oljemålning, Landskap. Olja på duk, signerad. 45x54 cm

Astrid Munthe de Wolfe, född 1926 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 16 december 2019
kl 19:44:00

Astrid Munthe de Wolfe

Läs mer om Astrid Munthe de Wolfe